پیراهن کریستیانو رونالدو به کدام بازیکن پرسپولیس می رسد؟

تعویض پیراهن رونالدو با یک پرسپولیسی

بی شک تعویض پیراهن رونالدو با یکی از بازیکنان پرسپولیس یکی از نکات جالب دیدار پرسپولیس و النصر خواهد بود.

به گزارش طرفداری، این یک واقعیت است که پیراهن کریستیانو رونالدو در تمام بازی‌های باشگاهی و ملی که در زمین حاضر بوده، خواهان بسیاری داشته و بازیکنان زیاد و بزرگی در سرتاسر جهان، علاقه مند به تعویض پیراهن خود با فوق‌ ستاره پرتغالی فوتبال دنیا هستند. به هرحال دریافت ۵ توپ طلا، ۵ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال و صدها رکورد ریز و درشت دیگر، کریستیانو رونالدو را از تمام فوتبالیست های دنیا متمایز کرده و او را به یکی از ماندگارترین چهره های تاریخ فوتبال تبدیل کرده است.

همین موضوع باعث می شود این سوال مطرح شود بازیکنان پرسپولیس نیز مثل بسیاری دیگر از بازیکنان پیراهن خود را با رونالدو تعویض خواهند کرد یا نه.

بد نیست بدانید این اتفاق تاکنون در بازی های ملی رخ نداده است. به گونه ای که نه در جام جهانی ۲۰۰۶ و نه در جام جهانی ۲۰۱۸ که تیم ملی مقابل تیم ملی پرتغال و کریستیانو رونالدو صف آرایی کرد، هیچ‌کدام از ملی‌پوشان ایران به دلایلی کاملا متفاوت پیراهن خود با رونالدو عوض نکردند. از این رو و با توجه به این که برخی از بازیکنان پرسپولیس پیش از این در تیم ملی سابقه رویارویی با رونالدو را داشته اند این یک سوال ویژه است که آیا آن ها در قالب بازی باشگاهی پیراهن خود را با او تعویض می کنند یا مثل بازی های ملی اقدامی در این خصوص نخواهند داشت؟

بد نیست بدانید در جام جهانی ۲۰۰۶ کریستیانو اگرچه دروازه ابراهیم میرزاپور را باز کرد اما یک بازیکن مستعد و کاملا جوان بود که کمتر کسی پیش بینی می کرد او آینده ای چنین درخشان داشته باشد. او در آن مقطع فقط و فقط یک استعداد تازه بود و طبیعی است آن قدر شناخته شده نبود که بازیکنی در سطح ملی، تمایلی به تعویض پیراهن با او داشته باشد.

در جام جهانی ۲۰۱۸ اگرچه شرایط متفاوت بود اما مسائل دیگری رخ داد. رونالدو دیگر بازیکنی بزرگ و مهارناشدنی بود و به عنوان مرد سال فوتبال دنیا در این بازی ها حاضر شد. اما پس از تساوی تیم ملی ایران مقابل پرتغال که منجر به حذف ایران شد، ملی پوشان ایران به حدی ناراحت بودند که کریس به همراه بقیه هم تیمی هایش به دلداری دادن ملی‌پوشان ایران به واسطه حذف تلخ شان از جام جهانی مشغول شد و همین موضوع، باعث شد ایده تعویض پیراهن بین بازیکنان اصلا مطرح نشود. این موضوع به حدی تلخ بود که حتی رامین رضاییان که تمایل زیادی به دریافت پیراهن رونالدو داشت و قبل از بازی هم به هم تیمی هایش اعلام کرده بود می خواهد پیراهنش را با رونالدو عوض کند، در این امر ناکام بماند.

از این رو باید منتظر بود و دید در بازی پرسپولیس و النصر، آیا شرایط به گونه‌ای پیش خواهد رفت که بازیکنان دو تیم اقدام به تعویض پیراهن یکدیگر کنند و اگر چنینی اتفاقی رخ دهد، کریستیانو رونالدو پیراهنش را با کدام بازیکن پرسپولیس تعویض خواهد کرد.

پیشنهادی باخبر