اعتراف یک سرمربی : من بی کفایتم!

اعتراف یک سرمربی : من بی کفایتم!

اعتراف یک سرمربی : من بی کفایتم!

تیم اتلتیکو مادرید روند نزولی را طی می‌کند ودیه‌گو سیمئونه بعد از تساوی دیشب تیمش برابر آلمریای قعرنشین، به شدت از خودش انتقاد کرد.

به گزارش 9 صبح ؛ تیم بعد از شکست برابر بیلبائو در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان و مغلوب شدن برابر اینتر در لیگ قهرمانان، دیشب در زمین قعرنشین لالیگا با تساوی 2-2 متوقف شد تا عملا شانس قهرمانی را از دست بدهد. اتلتیکو در رده چهارم قرار دارد.

  سیمئونه در پایان بازی گفت: «بازی را خوب شروع کردیم و سریع روی حرکت باریوس می‌توانستیم به گل برسیم. ممفیس هم شانس بعدی را داشت و هر دو موقعیت‌های واضحی بودند. گل‌هایی که اگر زده می‌شدند، روند کار تغییر می‌کرد. در مجموع در فاز تهاجمی خوب بودیم ولی مشخصا در دفاع ضعیف کار کردیم. توپ هم انگار نمی‌خواست وارد دروازه شود.»

سیمئونه ادامه داد: «شانس‌های مسلم گلزنی را ما خلق کردیم ولی نتوانستیم استفاده کنیم، با این حال از انرژی‌ای که تیم در میدان گذاشت، راضی هستم. بازیکنان با انگیزه بودند و تا پای جان جنگیدند ولی نشد. مشکل ما در تمام کنندگی بود.»

ال‌چولو در مورد تفاوت نتایج بازی‌های خانگی و بیرون خانه اتلتیکو گفت: «تنها جوابم این است که قطعا من به عنوان مربی کفایت لازم برای آماده کردن درست تیمم در بازی‌های بیرون خانه را نداشته‌ام. این تنها توضیحی است که می‌توانم بدهم. همیشه و در همه حال مربی مسئول همه ناکامی‌هاست. متاسفانه امسال در بسیاری از بازی‌های بیرون خانه خوب نتیجه نگرفته‌ایم و مقصر من هستم.»

ورزش سه

    نظر شما

    پیشنهادی باخبر